Kullanıcı adı:  
Şifre:  
  Şifremi Unuttum
  Yeni Üye
Kurtuluş İlkokulu 2-A Sınıf Sitesi   -    Eğitim Geleceğimizdir
 
2-A Sınıf Sitesi
Sırala: A Hite Göre Kategoriye Göre Tum Yorumlar
    Okulistik 2. Değerlendirme Sınavını Yaptık Tarih / 03-12-2014
Bookmark and Share
Arkadaşına Gönder
Bu yazı 5970 defa izlendi.
Bu gün Okulistik şirketiyle 2.si olan değerlendirme sınavını yaptık.

Sonuçlar 15 gün içersinde yayınlacağı firma tarafından söylendi. Öğrencilerimizin sınav sonuçlarını internet üzerinden görebilmek ve soruların çözüm videolarını izleyebilmeleri için her öğrencimize bir üye numarası atanmıştır. Bu numaraları görmek için yandaki resme tıklayınız. Ayrıca bu numaraları öğrencilere dağıttım. Numaraları evinizde bir yıl boyunca saklayınız.

Öğrencilerimiz okulistik.com adresindeki "Üye Giriş" kısmında  "Üye No" ve "Şifre" yazılı iki kutuya da kendileri için belirtilmiş üye numarasını yazarak Okulistik e giriş yapabilirler. Buradan bu yıl yapacağımız sınav sonuçlarını takip edebilirler.

Öğrencilerimiz bu üye numarasıyla bu öğretim yılında yapılacak olan Değerlendirme Sınavlarından 15 gün sonra yayınlanacak olan Online Değerlendirme Sınavlarından (evlerinde) ücretsiz olarak yararlanabilecek ve sonraki Değerlendirme Sınavlarına daha iyi hazırlanabileceklerdir.

Yaptığımız bu günkü sınavın sonuçları kağıda basılı olarak sınıfımıza ulaştırıldığında öğrencilere dağıtacağımı bilmenizi isterim.

 

YORUM YAP TÜM YORUMLAR SINAV SONUÇLARI HABER ARŞİVİ
   HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu siz yazabilirsiniz...
Bu Haberler de İlginizi Çekebilir
  GÜNLÜK ÖDEVLER   ÖĞRENCİ NOTLARI
  OKUMA HIZLARI   OKUMA TIRTILI
  BİZE GÖNDERİN   OYUN OYNA
  DUYURULAR   ETKİNLİK GEÇMİŞİ