Kullanıcı adı:  
Şifre:  
  Şifremi Unuttum
  Yeni Üye
Kurtuluş İlkokulu 3-A Sınıf Sitesi   -    Eğitim Geleceğimizdir
 
3-A Sınıf Sitesi
Sırala: A Hite Göre Kategoriye Göre Tum Yorumlar
    MEB 2020 Eğitim Takvimi Uygulaması Tarih / 08-01-2020
Bookmark and Share
Arkadaşına Gönder
Bu yazı 669 defa izlendi.
MEB,2020 yılının ilk günü veli ve öğrencilerin cep telefonlarında da kullanabilecekleri "2020 Eğitim Takvimi" nin uygulamasını yayınladı. Herkes hemen indirip kullanılabilir! HEM DE HİÇ BEKLEMEDEN! 4 Yaş üzeri herkese hitap eden bir uygulama.

Çünkü asla değeri biçilemeyen,en büyük hazine olan saniyelerin değerini bir uygulama bu kadar güzel anlatabilir:"Bugün 24 saat ve her saniyesi çok kıymetli"

Uygulamada "Günün Sözü","Günün Değeri","Günün Önerisi","Günün Kelimesi","Günün Doğrusu","Günün Atasözü","Günün Çözümü","Günün Nedeni","Günün Oyunu" yer alıyor.

Ayrıntıya girmeden hemen önemine binaen şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz,akıllı cep telefonu olan her:"ÖĞRENCİ,ÖĞRETMEN,ANNE,BABA vb.." bu uygulamayı kullanmalı.Abartı değil,indirip bakabilirsiniz.YKS,KPSS vb sınava hazırlanan öğrenciler hiç yoktan bir yılda 365 kelimenin doğru yazılışını öğrenmiş olur.Zaten uzun uzun anlatmaya gerek yok.Aşağıdaki resimler 2020 Eğitim Takvimini özetliyor.

2020 Eğitim takvimi 1 Ocak'tan itibaren tüm okullarda, ücretsiz mobil uygulamasıyla cep telefonlarında, sesli dijital takvim yapraklarıyla sosyal medyada ve radyo tiyatrosu tadında radyolarda, öğretmenler, aileler ve öğrencilerle buluşacak.

YORUM YAP TÜM YORUMLAR BİLGİLENDİRME HABER ARŞİVİ
   HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu siz yazabilirsiniz...
   Keyword : MEB, 2020, Eğitim, Takvimi, Uygulaması
Bu Haberler de İlginizi Çekebilir
  ÖĞRENCİLER   STEM ETKİNLİK
  GÜNLÜK ÖDEVLER   ÖĞRENCİ NOTLARI
  OKUMA HIZLARI   OKUMA TIRTILI
  BİZE GÖNDERİN   OYUN OYNA
  DUYURULAR   ETKİNLİK GEÇMİŞİ
    GÜNÜN VİDEOLARI